Selamat datang ke kedai dalam talian kami!

Mitsubishi-M009T80472 Motor pemula

Penerangan Ringkas:

 0051516401 0061511501 0061516901 0986022980 101463 19011501 20437436BN 20437436OE 28.1463M 30111N 30111N-DR 45-4088 551.523.123 6035634,0 88212783 8822980 A0051516401 A0061511501 A0061516901 CST35634AS CST35634GS IS9144 LRS02416 M009T80472 M009T80473 M009T83671 M009T84771 M9T80472 M9T80473 M9T83671 M9T84771 RNLM9T80472 S5049 STR71172 UD14936S UD15042S MS 558 101463B 101463P 11.022.980 6.035.634,1 STRL784 MAV126760 CGB-1708-24 113851 CS1463 LRS2416 A0071514601 0071514601


Perincian Produk

KOD OEM

Kenderaan yang berkenaan

Perkhidmatan

Pembungkusan

Teg Produk

M009T80472 Voltan [V] 24
Kuasa [kW] 7
Putaran CW
Saiz A [mm] 92
Saiz B [mm] 47
No./teeth [qty. ] 12
No./teeth (sesuai dengan) [qty. ] 12
No./jumlah. lubang [qty. ] 3
No./jumlah. lubang dengan benang [qty. ] 0
L.1 [mm] 348
O.1 [mm] 126.5
O.2 [mm] 126.5
O.3 [mm] 126.5
C.1 [mm] 14
C.2 [mm] 14
C.3 [mm] 14

  • Sebelumnya:
  • Seterusnya:

  • MERCEDES 0051516401
    MERCEDES 0061511501
    MERCEDES 0061516901
    BOSCH 0986022980
    KUHNER 101463
    DELCO 19011501
    BENAR 20437436BN
    BENAR 20437436OE
    LAUBER 28.1463M
    WAI / TRANSPO 30111N
    WAI / TRANSPO 30111N-DR
    ELSTOCK 45-4088
    PSH 551.523.123
    SANDO 6035634.0
    POWERMAX 88212783
    JUMAAT 8822980
    MERCEDES A0051516401
    MERCEDES A0061511501
    MERCEDES A0061516901
    CASCO CST35634AS
    CASCO CST35634GS
    ISKRA / LETRIKA IS9144
    LUCAS LRS02416
    PRESTOLIT M009T80472
    PRESTOLIT M009T80473
    PRESTOLIT M009T83671
    MITSUBISHI M009T84771
    MITSUBISHI M9T80472
    MITSUBISHI M9T80473
    MITSUBISHI M9T83671
    MITSUBISHI M9T84771
    RNL RNLM9T80472
    AS-PL S5049
    WOODAUTO STR71172
    AS-PL UD14936S
    AS-PL UD15042S
    MAHLE MS 558
    KUHNER 101463B
    KUHNER 101463P
    EUROTEC 11022980
    SANDO 6035634.1
    3EFFE STRL784
    SIOM MAV126760
    AINDE CGB-1708-24
    KERETA 113851
    BAHAGIAN HC CS1463
    LUCAS LRS2416
    MERCEDES A0071514601
    MERCEDES 0071514601
    Buat Model Jenis Tahun Maklumat
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 AK 1997 - 2002 11946cc, 313HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 K 1997 - 2002 11946cc, 313HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 2636 K 2004 - 11967cc, 360HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 2640 B 2004 - 11967cc, 401HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 2640 K 2004 - 11967cc, 401HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 2643 B 2004 - 11967cc, 428HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 2643 K 2004 - 11967cc, 428HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 K 2011 - 6374cc, 279HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3236 B 2004 - 11967cc, 360HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3236 K 2004 - 11967cc, 360HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1998 - 6374cc, 252HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1999 - 6374cc, 279HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 6374cc, 231HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 435HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 476HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 435HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 476HP

    Semua produk kami menyediakan perkhidmatan jaminan satu tahun. Sekiranya terdapat masalah kualiti produk itu sendiri dari tarikh pembelian, setelah pengesahan oleh jabatan pemeriksaan kualiti kami, kami akan memberikan produk baru secara percuma.

    Matlamat korporat: Kepuasan pelanggan adalah tujuan kami, dan sangat berharap dapat menjalin hubungan kerjasama jangka panjang yang stabil dengan pelanggan untuk bersama-sama mengembangkan pasaran. Membangun bersama esok yang cemerlang! Syarikat kami menganggap "harga berpatutan, masa pengeluaran yang cekap dan perkhidmatan purna jual yang baik" sebagai prinsip kami. Kami berharap dapat bekerjasama dengan lebih banyak pelanggan untuk pembangunan dan faedah bersama. Kami mengalu-alukan bakal pembeli untuk menghubungi kami. Sebilangan besar masalah antara pembekal dan pelanggan adalah disebabkan oleh komunikasi yang lemah. Secara budaya, pembekal boleh enggan mempersoalkan perkara yang mereka tidak faham. Kami memecahkan halangan tersebut untuk memastikan anda mencapai apa yang anda mahukan ke tahap yang anda harapkan, ketika anda menginginkannya. Masa penghantaran yang lebih cepat dan produk yang anda mahukan adalah Kriteria kami.

    Kami mempunyai kotak pembungkusan warna & kotak pembungkusan neutral, dan kotak pembungkusan disesuaikan Setiap produk akan dibungkus dalam kotak tunggal dengan label semua maklumat di atasnya, dan kotak akan dibungkus dalam kadbod, kadbod akan dibungkus dalam palet.

    Tuliskan mesej anda di sini dan hantarkan kepada kami